Morza szum, ptaków śpiew… z Noisli

Uspokaja Cię szelest liści, odgłosy lasu i ćwierkanie ptaków? A może uwielbiasz słuchać trzaskającego ognia w akompaniamencie burzowego wieczoru? Jeśli tak, prawdopodobnie polubisz aplikację  Noisli  🙂

Noisli1

Dlaczego lubię Noisli? Aplikacja z noisli.com ucieszy oko i ucho 🙂 Noisli generuje dźwięki i kolory, które pomagają się skoncentrować podczas pracy, zajęć medytacji lub jogi. Lubię minimalistyczne połączenie dźwięków i kolorów. Ulubione kombinacje można zapisać i wykorzystywać w przyszłości.

Noisli2

Noisli uprzyjemnia mi pracę w biurze. kiedy jest głośno i nie mogę się skupić. Przydaje się też w podróży samolotem lub pociągiem. Pomaga też się zrelaksować podczas czytania lub przed pójściem spać. Noisli to minimalizm i odstresowanie w pigułce 🙂

noisli3

Możesz stworzyć swój idealny mix różnych dźwięków klikając na ikonkę danego dźwięku i ustawiając suwak głośności tak, aby odtworzyć jeden dźwięk lub kilka odgłosów naraz.

Noisli4

Minimalistyczna aplikacja Noisli odtwarza następujące dźwięki: odgłosy deszczu, burzy, wiatru, lasu i ptaków, szeleszczących liści, wody, szemrzącego strumień, morza i mew, trzaskającego ognia, letniej nocy, gwar kawiarni, a nawet dudnienie pociągu.

Noisli5

Spodobało Ci się? Daj znać! 🙂

Pozdrawiam,

A.

2 myśli w temacie “Morza szum, ptaków śpiew… z Noisli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.